OYUN KURALLARI:

Aşağıda belirtilen kurallar tüm Gladiatus sunucuları için geçerlidir.
Haksız yere cezalandırıldığını düşünüyorsan lütfen destek ekibiyle iletişime geç: http://support.tr.gladiatus.gameforge.com/
Belli hesaplara ait talep ve şikayetleri veri gizliliği ilkeleri doğrultusunda sadece hesap sahibinin kontrol ve onayı sonrasında işleme alabiliyoruz.

1. Çoklu hesaplar & toplu IP bağlantıları

Her oyuncu bir sunucuda birden fazla hesaba sahip olabilir. Bunu oyuna eklenmiş bir işlevle belirtmek zorundadır. Bu işlev oyuna aynı IP adresi üzerinden birden fazla oyuncunun giriş yapması durumunda da kullanılmak zorundadır. Hem çoklu hesaplar hem de aynı IP adresi üzerinden erişimler otomatik olarak belli sınırlamalara tabidir. Bu sınırlamaların başka oyuncular yardımıyla devre dışı bırakılması yasaktır.

2. Hesap paylaşımı

Başka oyunculara kendine ait oturum bilgilerini vermek yasaktır.

3. Hatalardan faydalanmak

Hata ve/veya yazılım hatalarından faydalanmak ve kendi çıkarlar doğrultusunda kötüye kullanmak yasaktır. Oyuncunun bir hata bulması durumunda bunu derhal Destek ekibine bildirmek zorunluluğu bulunur.

4. Botlar ve skriptler

Yazılımlar yardımıyla diğer oyuncular karşısında avantaj kazanmak yasaktır. Bu bot, makro ve diğer türlü otomatik skript kullanımı için de geçerlidir.

5. Tehditler

Başka kişilere (kullanıcılar, ekip üyeleri veya Gameforge çalışanlarına) şiddet tehdidinde bulunmak yasaktır.

6. İçerikler

Gladiatus ile bağlantılı platformlarda şu içeriklere izin verilmez:

  • Başka insanlara küfür etmek (hem alenen hem de profile, isme, mesajlara, lonca isimlerine, lonca profillerine gizlenmiş imalar yoluyla) ve uygunsuz davranışlarda bulunmak
  • Siyasi veya dini fikir, her türlü pornografik, ırkçı veya radikal görüş beyan etmek
  • Gameforge dışı şirketler, etkinlikler ve web sayfaları için istenmeyen mesajlar göndermek ve reklam yapmak
Dil – Türkçe tr.gladiatus.gameforge.com sayfasının resmi dilidir ancak İngilizce de genel anlamda kabul görür.

Yanlış bilgiler dağıtmak veya başka oyuncuları yaptırımlarla tehdit etmek için oyuncunun kendisini Gameforge çalışanı veya topluluk ekibinin bir parçası olarak tanıtması yasaktır.

7. Genel kullanım şartları

Bu kurallar genel kullanım şartlarını tamamlar ve uyulması zorunludur.